Депутати «Європейської Солідарності» вимагали виділити 5 мільйонів гривень Черкаській інфекційній лікарні

Цього тижня депутати Черкаської міської ради відшукували кошти в міському бюджеті для виділення на заходи, пов’язані з боротьбою з коронавірусом у місті. Черкаська організація партії «Європейська Солідарність» та депутати фракції в міській раді наполягали на тому, щоб 5 млн гривень міського бюджету депутати Черкаської міської ради спрямували на забезпечення Черкаської міської інфекційної лікарні, а саме на придбання додаткових апаратів ШВЛ.

Крім того, представники фракції партії «Європейська Солідарність» озвучили потреби центру екстреної медичної допомоги: на комплекти індивідуального захисту (захисний одяг, респіратори і окуляри) потрібно 60 тисяч гривень, на медикаменти 20 тисяч гривень і деззасоби для обробки автомобілів та рук медичним працівникам – 30 тисяч. Усього – 110 тисяч.

Натомість владна більшість у складі представників «Батьківщини», «Свободи», «Слуги народу», «Самопомічі» та «Черкащан» вирішили на ці 4.9 млн грн придбати автомобіль-пилосос для прибирання вулиць міста.

За «логікою» депутатів та мера пилосос за 4.9 млн гривень допоможе запобігти коронавірусу в міста Черкас, бо чиститиме вулиці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*