Сергій Рубан закликає керівництво області здійснити масове тестування медичних працівників

Голова Черкаської міської організації партії «Європейська Солідарність» Сергій Рубан  закликає голову Черкаської ОДА Романа Боднара провести масове тестування медичних працівників, працівників екстрених служб, продуктових магазинів, аптек, громадського транспорту, комунальних служб, таксі та інших людей, які вимушено мають багато контактів. Він наголошує на тому, що лише тестуючи максимальну кількість людей, можна дізнатися про інфікованих та вчасно реагувати на епідемію.

«Розпочати масштабне тестування на вірус усіх, хто має багато контактів у зв’язку з професійною діяльністю, потрібно було ще в перший день карантину. Тому закликаю зробити це принаймні зараз. Досвід Німеччини демонструє, що масштабне тестування допомагає вчасно реагувати, кількість смертей там мінімальна. При цьому голова Черкаської облдержадміністрації продовжує говорити, що тестування це не панацея», – наголошує Сергій Рубан.

Наведемо кілька прикладів: у Німеччині тестують понад 160 тисяч осіб щоденно. Смертність складає лише 0.29 %. В Італії за місяць зробили лише 200 тисяч тестів, і найбільшу кількість із них — за останні дні. За межами Європи найчастіше тестуються у Південній Кореї — до 85 тисяч тестів на тиждень, там теж низький відсоток померлих.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*