Фонд Порошенка та представники “Європейської Солідарності” продовжують передавати захисні костюми для медиків

Партія захисних костюмів та спеціальних захисних окулярів багаторазового використання для медиків від Фонду Порошенка надійшла на Черкащину. Захист для медичних працівників Чигиринської багатопрофільної лікарні та Черкаської обласної дитячої лікарні передали народні депутати фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко та Марія Іонова разом з представниками Черкаської організації партії. Ці костюми допоможуть лікарям, медичним сестрам та персоналу лікарні захиститися від Covid-19 та безпечно виконувати свої обов’язки.

“Якщо в першій хвилі ми передавали ці костюми опорним лікарням, які зустрічають і лікують хворих на COVID-19, то зараз ми намагаємося допомогти і дитячим лікарням, і обласним лікарням широкого профілю. Усе – аби лікарі, які зустрінуть інфікованого, були захищені”,- каже Ірина Геращенко.

Вона наголосила, що сьогодні дуже важливо дотримуватися карантину і захистити українського медика.
“Зарплата лікаря – чотири-п’ять тисяч гривень. Зарплата медсестри – від трьох до чотирьох тисяч. Така сума не стимулюватиме лікарів працювати,”- пояснює Геращенко.
Тому варто модернізувати реформу. Зокрема, необхідно перерахувати тарифи, аби лікарням другої ланки дати більше фінансування для проведення лікування та підвищити зарплату медиків.

Лікарі подякували партійцям за медичну підмогу. Та наголосили: така підтримка необхідна персоналу.

“Вважаю, що це наш громадянський обов’язок підтримувати лікувальні заклади. Тримаємо руку на пульсі й надалі будемо допомагати», – наголосив голова Черкаської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Сергій Кудактін.

Загалом, команда Порошенка і корпорація “Roshen” вже передали медзакладам Черкащини більше двох тисяч захисних костюмів. А в планах надати медикам регіону ще більше 8000 костюмів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*