У День вишиванки “Європейська Солідарність” подарувала вишиті сорочки дітям загиблих воїнів

Сьогодні, у третій четвер травня, відзначають Всесвітній день вишиванки. Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, голова Черкаської обласної територіальної організації партії Сергій Кудактін та голова міського осередку партії Сергій Рубан подарували вишиті сорочки для дітей загиблих воїнів АТО. Відтак, сорочки  до свята отримало майже два десятки дітей. Однією з них стала сім’я загиблого молодшого сержанта Юрія Тарасенка. Він загинув 4 вересня 2014 року під Маріуполем, потрапивши у засідку під час руху колони. Чоловік нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Дружина воїна залишилася з 4-ма дітьми сама.

“Чоловік пішов на фронт усвідомлено. Без повістки. У нас і думки не було ховатися. Зволікати не можна було. Проте, ми і подумати не могли, що війна триватиме так довго. Але вважаю, що обов’язок кожної жінки гідно виховати дітей – майбутнє нашої країни. А обов’язок кожного чоловіка – захистити їх”, – каже Ольга, вдова героя. 

Ірина Геращенко подякувала матерям за мужність та за те, що вони виховують своїх дітей в українському дусі.

 “Українська вишивка має сакральні символи та поєднує нас з попередніми поколіннями і це те, що дає нам самовизначення та ідентифікацію себе саме як українців. Тому сподіваємося, що ці вишиті сорочки захищатимуть та оберігатимуть дітей”, – каже співголова фракці Ірина Геращенко.

За словами голови осередку партії , нині українська вишиванка – це не просто одяг, це символ української сили та сучасна зброя.

“Із початком російської агресії в Криму та на Сході українська вишита сорочка стала символом української сили, ознакою сміливості. Одягти вишиванку в 2014 році на Донбасі було небезпечно – це означало сказати «Я відстоюю свою землю. Це моя земля!». Тому, допоки українці і українські  воїни одягатимуть вишиванку – Україна непереможна!”- зауважив Сергій Кудактін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*