Аптеки в усіх регіонах України повідомляють, що масок немає і найближчим часом не буде. Громадяни, аби захиститися від коронавірусу, почали шити маски власноруч. Представники Корсунь-Шевченківської організації партії «Європейська Солідарність» на Черкащині також вирішили взятися за таку справу. Зокрема Оксана Шеренгова шиє маски бавовняні, багатошарові (з прошарками марлі та спанбонду), їх можна прати, пропарювати гарячою праскою. Допомогу у придбанні необхідних матеріалів їй надали депутати місцевих рад від «Європейської Солідарності» Олег Раєвський та Сергій Старчевод.
«Роздаю власноруч пошиті маски родичам, друзям, сусідам, продавчиням. Корсунські таксисти теж не обділені. Пенсіонери ОСББ «Злагода» забезпечені. Зараз зосередилася на пошитті масок для діток нашого будинку», – розповідає Оксана Шеренгова та додає, що цікавиться в соціальній мережі, хто ще не забезпечений масками в місті – готова шити маски для певних груп людей та надавати їх.
Крім того, партійці підставляють своє плече і надають посильну допомогу медикам, адже лікарі сьогодні потребують особливої турботи і захисту.
Для прикладу, днями керівник Корсунь-Шевченківської організації партії «Європейська Солідарність» Олег Раєвський подарував медикам костюм індивідуального захисту лікаря, який можна використовувати також і фельдшеру швидкої медичної допомоги за необхідності.
Такі костюми шиє місцевий виробник. Коштує він 1200 гривень. Костюм багаторазового використання, його можна обробляти розпилювачем.


