Масками та дезінфекторами забезпечити учнів має влада, а не батьки – Сергій КУДАКТІН

Навесні з МОН зняли 5 млрд для утворення фонду боротьби з коронавірусом, який був утворений у розмірі 65 млрд грн. Однак станом на сьогодні з фонду не виділено жодної копійки для захисту учнів та вчителів.

З виступу Порошенка на з’їзді ЄС: “Населення Китаю в 33 рази перевищує людність України. Але хворих на “Ковід-19” у нас більше. За масштабами поширення хвороби на кількість населення прориваємося на лідерські позиції не лише в Європі, а в усьому світі. “Відосики” виявилися фіктивними ліками – “плацебо”, одним словом. Влада примудрилася майже зупинити економіку, але так і не спромоглася загальмувати поширення вірусу.”

Сьогодні фракція ЄС заявила, що подасть законопроект про повернення 5 млрд грн у розпорядження Міносвіти. А поки-що відбувається затоптування в асфальт коштів, які виділялися спеціально на закупівлю ліків та засобів захисту.

Варто нагадати, що кошти з коронавірусного фонду виділяються в обхід тендерів, тому їх отримання є особливо ласим, адже ціни робіт можуть бути завищені.