Олександр Савенко: “Завдання депутата – працювати для громади!”

Зробити все можливе, аби жителям Черкас жилося краще та комфортніше. Саме з такою метою у 2015 році я йшов на вибори. Особливо вдячний жителям округу №20 за те, що дали мені змогу працювати депутатом міської ради. Традиційно значну увагу під час депутатської діяльності я приділяв проблемам округу, від якого обраний. Найбільше звернень громадян стосувались житлово-комунальної сфери. І я вдячний нашій команді за те, що спільно нам вдалося вирішити багато проблем.

Так, зроблено капітальний ремонт вул. Пастерівська та Чиковані, задля безпеки та комфорту на вул. Максима Залізняка, на вулиці Пастерівській облаштовано освітлення LED-ліхтарями. Таку ж онову зробив і у дворах свого округу та реконструював алеї між будинками по вул. Максима Залізняка, 87-99

Мене, як батька, не менше турбує комфорт навчальних закладів наших дітей. Тому потурбувався про дитячі садочки № 61 та №63, провівши ремонт у них. За власний рахунок придбав мультимедійну дошку в ДНЗ № 63, та телевізор в ДНЗ № 61.

За час моєї роботи встановлено дитячі майданчики в будинках М.Залізняка 87, 89,91/1, 99/1,101, вул. Пастрівська, 263/1 , В.Галви, 41 та В. Галви, 97, Подневича 3/1, та 5/1.

Це все, здавалося б, звичайні поточні справи. Однак вони важливі для комфорту жителів, а тому моє завдання: всі запити мешканців оперативно доводити до відома відповідних служб задля реагування.

Це — не вичерпний перелік проектів, які вдалось реалізувати. Упевнений:надалі спільно з командою нам вдасться зробити ще більше як для округу так і для міста загалом.