Передвиборча програма міської організації партії “Європейська Солідарність”


Ми захищали свій європейський вибір та продовжуємо це робити.
Ми заклали основи української державності, відродили армію, здобули історичне право мати свою церкву, утвердили українську мову та дали поштовх розвитку української культури. І головне – ми чітко визначили стратегічну мету Української держави – членство в Європейському Союзі та НАТО.

Децентралізація – це наповнення місцевого бюджету! Наша політична сила вперше в українській історії передала гроші з центрального бюджету у місцеві. Це дозволило меру, міській владі зробити так, щоб ці кошти працювали на місцеву громаду. Чинна влада громади об’єднує примусово, не радячись з людьми, а селам намагається призначити старост.

Наша сила утвердить європейський шлях розвитку громад! Гроші мають лишатись на місцях, а громади – об’єднуватись добровільно. Податки від прибуткової діяльності на території громади, використання місцевих ресурсів повинні наповнювати місцеві бюджети. Тільки самі люди мають вирішувати, що і як будувати.

«Європейська Солідарність» гарантує:
Встановлення справедливих комунальних тарифів та надання якісних комунальних послуг для жителів нашої громади;Забезпечення медичних закладів усім необхідним для якісного надання медичних послуг та територіальну доступність медичної допомоги.Впровадження системи «Безпечне місто».

Люди мають бути в безпеці, як вдень так і вночі.

Відеокамери повинні бути встановленні навіть в найтемніших куточках громади; Залучення інвестицій та створення нових робочих місць;

Комфортний та сучасний громадський транспорт.

«Місто у смартфоні». Жителі нашої громади повинні отримувати всі адміністративні послуги не виходячи з дому;Владу без корупції;Якісні та безпечні дороги та тротуари;
Збудуємо нові, якісні та сучасні парки, сквери і громадські простори;Європейська освіта у нашій громаді.
Збудуємо сучасні школи та дитячі садочки.
Забезпечимо школи новітнім матеріально-технічним обладнанням, сучасними технологіями та розробками;
Створення спеціальної програми підтримки ОСББ;
Поширення та підтримка сучасної української патріотичної ідеології. Створення нових культурно-духовних та спортивно-оздоровчих проектів.

Спеціальні програми соціального захисту пенсіонерів, ветеранів АТО/ООС, чорнобильців! Сьогодні для кожного українця, для кожного жителя нашої громади настав час вибору.

Вибір між дилетантами, які спроможні тільки жартувати, та патріотами, які мають принципи, професіональні навички та вміють захищати і будувати. Ми робимо вибір для свого міста. Якими воно буде? Схожим на європейські міста чи на російські дєрєвні, куди нас тягнуть проросійські сили? Український народ обрав європейський шлях розвитку. Обирай «Європейську Солідарність»!

Обирай європейські стандарти життя для нашого міста!

Обирай «Європейську Солідарність»!
Обирай європейські стандарти життя для нашої громади!