Ми будемо нагадувати людям про історію Революції Гідності, і будемо нагадувати про героїв, які її писали, – Роман Сущенко

За ініціативи Роман Сущенка у Черкасах буде створений скульптурно-архітектурний ансамбль на честь героїв Небесної Сотні. Кілька тижнів тому представники “Європейської Солідарності” разом з іншими патріотичними силами Черкащини взяли участь у церемонії встановлення та освячення нового хреста в пам’ять Небесної Сотні на Площі Слави у Черкасах. Новий хрест був освячений митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоанном. Місце для розташування майбутнього меморіалу обрали саме на Площі Слави поряд з хрестом в пам’ять Небесної Сотні.

“Хочемо, щоб в майбутньому меморіалі відобразилися не просто імена, а і обличчя героїв. Щоб ми могли дивитися їм в очі і  пам’ятати за що вони пролити свою кров і що вони від нас чекають”, – зауважив митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан.

Роман Сущенко подякував меценатам та благодійникам за допомогу та анонсував: вже прийдешнього тижня буде оголошено конкурс ескізів меморіального комплексу серед митців черкащини та можливо і всієї України.

“Ми це робимо для того, щоби наша історія не змінилася. Знаємо, що сьогодні є спроби переписати історію. Йдеться про жахливі акти вандалізму на пам’ятках і на могилах навіть героїв Небесної Сотні. Ми знаємо про те, що сьогодні відкриваються справи проти лідерів Майдану і це спроба реваншу. Тому ми будемо нагадувати людям про  історію Революції Гідності, і будемо нагадувати про героїв, які її писали”,- наголосив Роман Сущенко.