Про це не можна мовчати: Жіноче крило “Європейської Солідарності” створило унікальну інсталяцію задля протидії насильству

Сьогодні Жіноче крило партії “Європейська Солідарність” створило унікальну інсталяцію, аби приєдналися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Проект «Червоне взуття» започаткувала мексиканська художниця Еліна Шові у 2009 році. Ця інсталяція набула відгуку у активісток по всьому світу.
Доєдналися до акції і жінки у Черкасах.

“Рівень насильства у ставленні до жінок невпинно зростає, щодня фіксують тисячі нових випадків. Пандемія насильства тісно пов’язана з пандемією Covid-19. Зараз наша місія в боротьбі з насильством щодо жінок актуальна, як ніколи. Насильство має не тільки фізичне обличчя, а й психологічний, сексуальний, економічний зміст. За статистикою лише минулого року кожна п’ята жінка стикалися з тією чи іншою формаю насильства. За 2019 рік понад 130 тисяч звернень зафіксували правоохоронці. Про це не можна мовчати. І ми зобов’язані сформувати “нульову толерантність” до насильства та готовність допомаги”, -наголошує організатора акції, лідерка жіночого крила в м. Черкаси – Марина Гаркава.

Організаторка додає, що на щастя у Черкасах є можливість знайти відгук та руку допомоги завдяки Кризовому центру «Мережка» для жінок, професійних психологинь, організованих гарячих ліній і небайдужих громадян.

Не мовчіть! Допомога поруч! Не будьте байдужими.