“Європейська Солідарність” буде підтримувати ті рішення, які будуть йти на користь черкащан,- Роман Сущенко

Сьогодні відбулася позачергова сесія Черкаської обласної ради VIII скликання. У ході її роботи було обрано ще двох заступників голови від політичних партій “Слуга народу” та опзж. Депутати “Європейської Солідарності” у Черкаській облраді за кандидатури цих партій не голосували. Їх було обрано голосами інших політичних сил.

Шановні виборці, черкащани, фіційно заявляю, що депутатська група “Європейської Солідарності” повністю дотрималася узятих на себе зобов’язань підписаних трьома політичними силами – ВО «ЧЕРКАЩАНИ», «Європейська Солідарність» та ВО «Батьківщина» у Меморандумі про створення коаліції демократичних сил у Черкаській обласній раді VIII скликання.

Ми підписали цей меморандум і погодилися із його положеннями. Наша політична сила бере відповідальність за входження в цю коаліцію і за її рішення у майбутньому. “Європейська Солідарність” буде підтримувати ті рішення, яку будуть йти на користь черкащан, розвиток Черкащини як краю, який має великий потенціал для розвитку.

Крім обрання заступників, на сесії також були обрані голови та затверджений склад постійних комісій обласної ради. Депутатська група “Європейської Солідарності” голосувала за кандидатури політичних партнерів по коаліції.

Таким чином, наша послідовна та чітка політична позиція демонструє відповідальність за ухвалені рішення перед виборцями та партнерами.