Роман Сущенко: закликаємо правоохоронців притягнути до відповідальності вандалів, які спаплюжили меморіал героям АТО в Умані

В Умані вандали викрали вночі зі стели загиблим учасникам АТО три фотокартки героїв та зламали прожектор для підсвітки Обеліску Слави. Про це повідомив перший заступник голови Черкаської обласної ради, керівник ТОП «Європейська Солідарність» Роман Сущенко.

«Закликаю місцеві правоохоронні органи з’ясувати усі обставини цього жахливого акту вандалізму, розшуку та притягнення до відповідальності причетних до паплюження пам’яті захисникам України, які ціною власного життя що зпинили агресора», – пише Сущенко у Facebook.

«Разом з Іриною Геращенко та депутатами Уманської міської ради від «Європейської Солідарності» звертаємося до Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області щодо невідкладного початку досудового розслідування», – повідомив Роман Сущенко.

Він також закликав відповідальних уманчан бути пильними й робити усе можливе для упередження подібних проявів вандалізму та неповаги до пам’яті українських патріотів.