В Умані знайшли вандала, який сплюндрував пам’ятник воїнам АТО/ООС, що поклали життя за незалежність України

Ним виявився 32-річний місцевий житель. Зловмисника розшукали, опрацювавши відео з камер спостереження. Це приклад, який ще раз доводить необхідність встановлення камер відеоспостереження системи “Безпечне місто” на Черкащині.

Місцеві правоохоронці оперативно з’ясували обставини акту вандалізму та встановили особу порушника.

https://fb.watch/2_LuRZk_nR

Дякуємо колегам “Європейської Солідарності” за активну позицію та за встановлення камер відеоспостереження “Безпечне місто” біля меморіалу завдяки ініціативі Сергія Кисляка, депутата Уманської міської ради від “Європейської Солідарності”.

Команда “Європейської Солідарності” закликає правоохоронців, патріотів та небайдужих громадян бути пильними, а місцеві громади поважно ставитися до пам’яті загиблих захисників Вітчизни.

Нагадуємо, що з 2019 року в Україні встановлено кримінальну відповідальність за осквернення або руйнування пам’ятників споруджених на честь осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в АТО, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, оборонній відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, учасників Революції Гідності та борців за незалежність України у ХХ столітті.