Патріотичне суспільство – сильна держава: голова Черкаської ТО партії “Європейська Солідарність” Роман Сущенко підписав меморандум з Черкаським обласним відділенням Всеукраїнського об’єднання ветеранів

Меморандум є декларуванням спільних намірів у сфері національно-патріотичного виховання молоді, гармонізації української освіти та науки із європейськими стандартами, захисту і підвищення ролі державної української мови в освітньому процесі, побуті та діловому спілкуванні.

При цьому плідна співпраця жодним чином не утискатиме інші мови.Свої дії ми спрямуємо на розвиток національного культурного продукту, який має стати пріоритетом культурної політики держави та органів місцевого самоврядування.

Спільно ми докладемо зусиль для підтримки тих, хто найбільше потребує соціальної допомоги: пенсіонерів, багатодітні родини, сім’ї учасників АТО/ООС. Разом ми сприятимемо національно-патріотичному вихованню, яке включатиме в себе популяризацію історії України, в тому числі героїчної, Збройних сил, героїв української національно-визвольної боротьби та російсько-української війни, – зауважив голова Черкаської ТО Політичної партії “Європейська Солідарність” Роман Сущенко.

Така просвітницька діяльність забезпечить єднання українського суспільства, зміцнення української ідентичності, утвердження української мови, – запевнив голова Черкаського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Михайло Вакуленко.

Меморандум є відкритим до підписання усіма громадськими організаціями, що здійснюють діяльність національно-патріотичного виховання, популяризації української мови та історії українського народу у Черкаській області.