Антиковідна стратегія від “Європейської Солідарності”: 5 реальних кроків до подолання пандемії та її наслідків

Крок 1. Актуальним залишається питання загального тестування. Таке тестування можна провести протягом місяця. Замість того, щоб тримати на карантині всю країну, ізолюються лише ті, хто хворий чи інфікований. Тестування також через виявлення антитіл визначить реальну, а не фальсифіковану владою кількість тих, хто перехворів і відтак не потребує вакцинування. В будь-якому великому колективі, де ведеться внутрішній облік, кількість тих, хто переховрів, становить не менше 30%, і це доказ того, що державна статистика недостовірна.

Крок 2. Вакцинація. Групи ризику вакцинуються безкоштовно, згідно прозорого транспарентногопублічного графіку у вигляді електронної черги. Де кожен громадянин наперед знає дату власного щеплення. І може онлайн за прізвищем контролювати чергу.В першу чергу вакцинуються медичні працівники і військовослужбовці Операції об’єднаних сил. І ті, і інші знаходяться на передній лінії захисту України. Далі працівники соціальної сфери, персонал та люди які перебувають у спеціалізованих закладах-інтернатах, будинках дитини або для осіб похилого віку. І майже 10 мільйонів осіб старше 60 років. Працівники освіти і правоохоронних органів, люди, які належать до груп медичного ризику з хронічними захворюваннями, які можуть загостритися і стати летальними на фоні ковіду. За порушення графіку щеплень передбачається жорстка відповідальність. Кожна ампула, придбана за державний кошт, позначається маркою “Не для продажу”. За використання придбаних за державні гроші комерційних цілях – стаття в Кримінальному кодексі. Вакцинація в цілому завершується до вересня. Провакцинованим особам за бажання надається умовний антиковідний паспорт європейського зразка, який позбавляє їх від карантинних обмежень всередині країни, і надає повну свободу пересування по всьому світу.

Крок 3. Якісне лікування. Наш план вимагає обмежити ціни на тести, вакцини, ліки, які є в протоколах лікування ковіду. І ці обмеження мають стосуватися не лише державної, але й приватної медицини.

Крок 4. Припинення корупції. Припинення так званого мародерства на ковіді, масштабної корупції на “Великому крадівництві”, яка курується з Офісу Президента, на послугах різноманітних посередників у постачаннях тестів, ліків та вакцин в Міністерстві охорони здоров’я.

Крок 5. Окремі заходи з підтримки медичних працівників, нереалізовані минулого року.Реальні 300% доплати. Насправді влада не забезпечує лікарів доплатами, і замість того, щоб давати справжню прибавку до зарплати, вони з секундомером тримають бюрократів біля медицинських палат, і похвилинно рахують, наскільки лікар забіг і вибіг.