Президент у своїй інавгураційній промові сказав, що кожен з нас Президент, але так сталось, що сьогодні – кожен з нас Стерненко, – депутат міськради Сергій Рубан

Вимагаємо забезпечити об’єктивний та неупереджений розгляд судової справи Сергія Стерненка! З таким закликом на сесії міськради виступив депутат Сергій Рубан.


Ми вважаємо несправедливим вирок Приморського суду м.Одеси на підставі якого відправлено зграти українського активіста Сергія Стерненка на сім років і три місяці. Обвинувальний акт базувався на свідченнях керівника Одеського відділення проросійської партії “Родина” – Сергія Щербича. Це чергова демонстрація того, що судова система в Україні перетворилася на знаряддя тиску і усунення незручних для влади людей, – наголошує депутат міськради від “Європейської Солідарності” Сергій Рубан.

Ми сподіваємося на відновлення справедливості під час розгляду апеляції. Лише реформа судової системи України дозволить відновити справедливість і довіру людей до суддів, додає Сергій Рубан.

Депутат виступив з вимогою забезпечити об’єктивний неупереджений розгляд судової справи Сергія Стерненка, апеляційну інстанцію, звільнення його з-під варти, а також негайне опрацювання та впровадження судової системи України.