Команда “ЄС” продовжить втілювати стратегію боротьби з COVID-19, – Роман Сущенко

Партію з 30 кисневих концентраторів відправили до українських лікарень від Фонду Порошенка та волонтерів. Серед регіонів – Черкащина.

Сьогодні Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав кисневі концентратори від Фонду Петра Порошенка.


“Кисневі концентратори серйозно посилять спроможності центру підтримати хворих, які страждають на кисневу недостатність. Переконаний, що ця допомога своєчасна і врятує життя не одному канівчанину. Певен, що передав кисневі концентратори у надійні і професійні руки лікарів на чолі з очільницею Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталі Горьовій”- пише на своій стоірнці у Фейсбук голова черкаської ТО політичної партії “Європейська Солідарність” Роман Сущенко.

Напередодні в Україні встановлено сумний добовий рекорд – 333 померлих, що є найбільшою кількістю тих, хто загинув від коронавірусу з початку пандемії, додає він.

Роман Сущенко нарікає, рекордна кількість померлих пояснюється неготовністю медичної системи в Україні до викликів такогомасштабу.

Уже від сьогодні , завдяки допомозі благодійного Фонду Порошенка, кисневі концентратори дадуть шанс дихати повноцінно тим, хто цього потребує. Команда “Європейської Солідарності” і надалі продовжить втілювати стратегію боротьби з COVID у т.ч. завдяки підтримці Фонду Петра Порошенка.

Директорка медзакладу Наталія Горьова наголошує, що незважаючи на COVID-19, концентратори повинні бути для надання невідкладної допомоги всім хворим з гострою дихальною недостатністю. Більше того, деякі пацієнти потребують концентратору вдома.

“Коли кажуть жінці з глухого села зайдіть у фейсбуці знайдіть громадську організацію, вони всі біжать до нас, до своїх сімейних лікарів. Будемо мати. На якийсь тиждень можемо дати покористуватись. Однозначно, це буде дуже позитивно і потрібно.»

Уже від сьогодні, завдяки допомозі благодійного Фонду Порошенка, кисневі концентратори дадуть шанс дихати повноцінно тим, хто цього потребує.