Дарунок нащадкам: команда «Європейської Солідарності» висадила більше 300 сіянців сосни у міських парках

Партійці та активісти “Європейської Солідарності” посадили більше трьох сотень дерев.


“Сьогодні садили сіянці сосни звичайної і таким чином приєдналися до Всесвітньої акції-проекту озеленення планети.”Європейська Солідрність” у такий спосіб популяризує екологічний світогляд як частину стратегічного бачення розвитку України. “Європейська Солідарність” вболіває за довкілля на Черкащині, тому створюємо унікальну екосистему і сподіваємося, що більшість наших саджанців прийметься і проростатиме”, – зазначив голова Черкаської ТО політичної партії “Європейська Солідарність” Роман Сущенко.В ініціативі об’єдналися депутати міської та обласної фракцій партії “Європейська Солідарність”, ветерани АТО, волонтери та всі небайджі черкащани. Команда “Європейської Солідарності” висадила понад 300 сіянців дерев у двох міських парках “Спортивний” і “Студентський”, а до 10 квітня ще посадить 15 саджанців червонокнижного дуба у парку “Студентський”.

Ця акція проведена на території, яка цього потребує. Як зазначають екологи, мікрорайон Соснівський потерпає від нашестя короїда, тому дерева тут страждають, тому важливо тут досаджувати сосни і дерева, які прилаштовані до нашої місцевості.

Акція “Дарунок нащадкам” покликана не лише озеленити нашу країну, а долучати кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.