Пісдумки пленарного засідання V сесії Черкаської міської ради

З ініціативи фракції «Європейська Солідарність» депутати Черкаської міської ради ухвалили наступні рішення.

Звернення від імені Черкаської міської підготовлене фракцією «ЄС» до Президента України, СБУ, ЦВК та Верховної Ради України з вимогою визнати недійсними вибори на ОВО 50 та 87 та провести повторні вибори. Адже 50 округ виграв громадянин Росії, сепаратист Аксьонов. На 87 окрузі влада Зеленського нахабно сфальсифікувала вибори та вкрала голоси на користь кандидата від «Слуг народу».

Звернення до Верховної Ради України щодо необхідності закріплення на законодавчому рівні істотних умов договорів фінансування нерухомості (інвестування будівництва, пайової участі тощо), яке ініціювала та підготувала Інна Бандура. Ухвалення цих змін в законодавстві дасть можливість захистити простих людей від недобросовісних забудовників.

Внесення важливих змін до «Програми сприяння залученню інвестицій тарозвитку підприємництва у м.Черкаси на 2017-2021 роки».

Затвердження надзвичайно важливої, екологічної «Програми боротьби з карантинними бур’янами у м.Черкаси на 2021-2027 роки.

Sergii Ruban звернувся із депутатським запитом до міського голови щодо неприпустимості будівництва АЗС навпроти будинків, які розташовані по вулиці Гагаріні 21 та Гагаріна 23. Натомість, облаштувати сквер та дитячий майданчик на місці можливого будівництва АЗС.

Віталій Красюк звернувся із депутатським запитом до міського голови щодо встановлення штучних обмежувачів швидкості («лежачих поліцейських») на вулицях Дахнівська та Дахнівська Січ.Будуємо європейські Черкаси.