У Черкасах “слуги” провалили проект розробки стратегії подолання пандемії в Україні

У той час, коли цивілізований світ починає знімати карантинні обмеження, в нашій країні відбувається справжня епідеміологічна катастрофа. На жаль, через бездіяльність і некомпетентність влади Зеленського українцям доводиться платити своїм життям та здоров’ям.

“Європейська Солідарність” ініціювала позачергову сесію у Верховній Раді для розгляду проєкту постанови №5299, що спрямована на протидію поширенню COVID-19.

Постанова пропонувала невідкладно скликати засідання Ради національної безпеки і оборони України, за участі голів депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України з метою напрацювання пропозицій щодо стратегії подальшої боротьби з пандемією та вжиття комплексних заходів органів законодавчої та виконавчої влади у сфері протидії пандемії.

Проєкт постанови, запропонований фракцією “Європейської Соладірності”, дозволив би мобілізувати зусилля органів законодавчої та виконавчої влади у сфері протидії поширенню коронавірусу, не набрав необхідної кількості голосів та був знятий з розгляду.

Фракція «Європейської Солідарності» закликала підтримати цей законодавчий акт, давши найбільшу кількість голосів разом з політичними силами коаліції, але постанову було ганебно провалено депутатами фракції «Слуга народу».

Нині Україна перебуває на другому місці за рівнем смертності у Європі. Таке свідоме і ганебне ігнорування розробки стратегії подолання пандемії в Україні в черговий раз засвідчило, що команду Зеленського набагато більше турбує як уникнути відповідальності за провал вакцинації, ніж рятувати життя та здоров’я українців.