У Черкасах відбудеться сесії облради

Ініціатива депутатів фракції “Європейської Солідарності” щодо скликання сесії з питання нововведень Уряду у оформлені субсидій була підтримана іншими колегами по депутатському корпусу.

Відтак, голова ради видав відповідне рішення провести засідання раніше.  Таким чином, соціально важливе питання буде розглянуто вже 4 червня.

Нагадаємо, “Європейська Солідарність” вимагала негайного скасування постанови Уряду щодо нового механізму субсидій. Йдеться про рішення Укряду, за яким 

всі субсидіанти мають з 1 травня подати заново заяви і декларації про доходи/видатки до управлінь соцзахисту, змусивши біля 3 млн осіб подавати новий пакет документів в управління соцзахисту. Особливо цинічним це виглядає під час пандемії, коли потрібно дотримуватися жорстких правил безпеки, масочного режиму, уникати скупчень людей тощо.

Наша команда вимагала повернення до запровадженої нашою владою у 2015-18 роках системи субсидій, в тому числі і переоформлення  всім субсидіантам належних їм допомог автоматичному режимі, без подачі нових заяв і декларацій.

І ми домоглися цього! Сьогодні, під нашим впливом і виконуючи вимоги “Європейської Солідарності”, Уряд вніс суттєві зміни до своїх постанов. І тепер для 85%  по субсидіях субсидіантів вона буде призначена в автоматичному режимі.

До 100 тисяч гривень (із 56750) була збільшений розмір депозитів після якого людина втрачає право на субсидії.

Управлінням соцзахисту надано право, замість місцевих комісій призначати субсидії в особливих випадках, спірних ситуаціях.
Це наша спільна перемога!