Черкаська міська рада проголосувала за звернення до голови обласної ради Анатолія Підгорного щодо неприпустимості закриття «Гончаренко Центру»!

Фракція “Європейської Солідарності” міській раді бореться за те, щоб “Гончаренко Центр” не закрили на вимогу влади. Відтак, сьогодні на сесії міської ради депутат від фракції “Європейська Солідарність” Сергій Рубан звернувся голови Черкаської обласної ради Анатолія Підгорного щодо неприпустимості закриття «Гончаренко Центру» в м. Черкаси.

«Гончаренко Центр» є аполітичною установою, і створений задля надання сучасної, якісної та доступної освіти кожному жителю України. В цьому Центрі всі охочуть мають можливість можна безоплатно вивчати англійську мову, проходити курси з  профорієнтації, вивчати фінасову грамотність, займатися йогою, брати учать в безкоштовних кінопоказах, тощо. В статуті, соціальних мережах, коментарях ЗМІ, і засновник центру, і всі співробітники центру наголошують, що в Гончаренко Центрі заборонені будь-які політичні збори, мітинги та гасла. Гончаренко Центр відкритий для всіх жителів Черкас,- наголосив депутат міської ради Сергій Рубан.

Також він наголосив, що закриття “Гончаренко Центру”, яке зумовлене тим, що театр начебто не готовий до експлуатації, є абсурдним. Адже 07 березня 2021 відбулося офіційне відкриття Театру. З цієї дати в ньому весь цей час проводились вистави.  Про це свідчить афіша Театру розміщена на його офіційній сторінці.

“Якщо театр не має право працювати, на якій підставі ведеться його діяльність? Тобто, абсолютно безкоштовний проєкт для жителів Черкас хочуть закрити. Чому? Тому що, Черкаської голові обласної ради не подобається прізвище засновника центру”, – наголошує Рубан.

Фракція «Європейської Солідарності» вимагає:

  • Не припиняти договір з Гончаренко Центром про оренду приміщення у Черкаському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради.
  • Припинити тиск на керівництво Центру та Театру.
  • Не заважати роботі Гончаренко Центру у місті Черкаси.

І врешті-решт, не займатись політикою та самопіаром, а зайнятись вирішенням нагальних проблем всіх жителів Черкащини.