Фракція політичної партії «Європейська Солідарність» була, є і залишається частиною об’єднання демократичних політичних сил в обласній раді

Останніми днями соціальними мережами поширюється відверта брехня щодо «формування» у Черкаській обласній раді нової коаліції у т.ч. за участю «Європейської Солідарності»Вочевидь, таку недолугу нісенітницю спроможні розповсюджувати особи з бурхливою уявою або ті, хто має слабкість до сторонніх впливів, відвертих маніпуляцій та матеріальну зацікавленість.

Офіційно та відповідально заявляємо, що обласна фракція політичної партії «Європейська Солідарність» була, є і залишається частиною об’єднання демократичних політичних сил в Черкаській обласній раді VIII скликання. Вона дотримується узятих перед політичними партнерами зобов’язань та слідує заявленій меті.

Нагадуємо, що Меморандум про створення коаліції був підписаний представниками депутатських фракцій трьох політичних сил – ВО «ЧЕРКАЩАНИ», «Європейська Солідарність» та ВО «Батьківщина» 30 листопада 2020 року.

Наша фракція підтримувала та підтримуватиме ті рішення облради, які йтимуть лише на користь Черкаської області, її громад та її мешканців.

Зокрема, на останній сесії депутати Черкаської обласної ради підтримали виважене і мудре рішення: розглянути, вивчити, обговорити і визначитися щодо майбутнього оснащення Черкаського обласного онкологічного диспансера.

Йдеться про довгоочікуване обладнання – лінійний прискорювач. Депутати обласної ради погодилися піти одночасно двома шляхами: ретельно вивчити можливості придбання цього обладнання в лізинг і концесію. Депутатський корпус отримав можливість вивчити умови та доцільність придбання обладнання, вартістю у 60 млн грн, як і лізинг, так і в концесію.