Ключові питання підтримані фракцією “Європейська Соладірність” під час 8-ї сесії Черкаської міської ради

  • З ініціативи нашої фракції Черкаська міська рада ухвалила звернення депутатів до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо посилення контролю за дотриманням виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
  • Акцентували увагу депутатів на скарги містян із приводу перекриття Замкового узвозу та запропонували альтернативи, як потурбуватися про інтереси усіх жителів міста та його гостей.
  • Підтримали петицію черкасців щодо заміни сталевих скарифікаторів на автоматичні акті-ланцети для забору крові у дитячих медичних закладах міста.
  • Підтримали зміни до програми соціальної підтримки сімей, які за ініціативи заступниці міського голови Марини Гаркавої розробив та запропонував Департамент соціальної політики. Зокрема йдеться про перелік заходів, спрямованих на надання додаткової до державної соціальної допомоги багатодітним сім’ям та підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • З-поміж низки інших розглянутих на засіданні важливих для міста питань, варто також виокремити виділення кількох земельних ділянок для воїнів АТО та додаткових коштів на оплату праці медичних працівників Черкас, адже обидві ці категорії стоять в авангарді захисту: перші — від ворога, другі — здоров’я.Фракція «ЄС» у міській раді працює для розвитку європейських Черкас.